Patelnia Elegant BERRETTI 24 cm Granitowo-Kamienna

Cena:

79,00 zł

 • Koszt wysyłki: od 12,00 zł

Cechy

 • Średnica patelni

  24 cm

 • Materiał

  Kamień
  Granit

 • Grubość ścianki

  4,3 - 4,5 mm

 • Waga

  0,78 kg

Patelnia Elegant to produkt wyposażony w najnowszą oryginalną szwajcarską powłokę inspirowaną kamieniem ILAG Granitstone.
 „Marka Berretti jako jedna z pierwszych na Polskim rynku proponuje patelnie z innowacyjną, najnowszą powłoką szwajcarskich naukowców ILAG Granitstone „
ILAG Granistone jest wielowarstwową, wzmocnioną kamieniem, odporną na zarysowania, powłoką zapobiegającą przywieraniu dla najbardziej intensywnego użytku domowego. Efekt granitowy nadaje tej powłoce specjalną wytrzymałość oraz złotawego wyglądu.
Zapobiega ona przywieraniu potraw, a także jest odporna na zarysowania, przez co nadaje się do nawet najbardziej intensywnego użytku domowego.
Wygodna, specjalnie wyprofilowana rączka typu Soft Touch z jednej strony z innowacyjnym nakryciem łączenia rączki z naczyniem, natomiast z drugiej zakończona ringiem ze stali nierdzewnej, zapewnia komfortowe używanie produktu, a kute aluminium z którego jest ona wykonany umożliwia szybkie i równomierne nagrzewanie.
Nowatorski design zarówno rączki jak i samej patelni sprawia ze doskonale wpasuje się ona w każdą nowoczesną Elegancka kuchnie.
 „Patelnia Elegant Berretti to połączenie najnowszej  technologii i nowoczesnego designu”  
Kupujesz od bezpośrednio od importera, gwarancja najniższej ceny.
Patelnia nadaje się na wszystkiego rodzaju kuchnie.

weryfikator

Inne produkty z tej samej kategorii