Brytfanna / Blacha ARBOREA 35×25 „AM NATURALNE DREWNO” Accademia Mugnano

Cena:

79,00 zł

 • Dostępność: Oferta wyprzedażowa
 • Koszt wysyłki: od 12,00 zł

Cechy

 • Materiał

  Aluminium

 • Waga

  0,779 kg

 • Szerokość

  25 cm

 • Długość

  35 cm

Brytfanna / Blacha do pieczenia ARBOREA to jeden z serii produktów pod tą nazwą która nawiązuje do naturalnego drewna. Powłoka „AM DREWNO NATURALNE” to opatentowana innowacyjna powłoka dająca drewniany efekt co w połączeniu z odpowiednio dobraną rączką otrzymujemy naczynie o wyjątkowym designie.

Wszystko to sprawia że gotowanie i smażenie na naczyniach z serii ARBOREA może odbywać się bez dodatku jakiegokolwiek tłuszczu, a także odporność na zarysowania jest zdecydowanie większe .

Na wyjątkowość powłoki „AM DREWNO NATURALNE” składa się wiele czynników: opracowana przez laboratorium AM innowacyjna technologia nakładania powłok w niskiej temperaturze sprawiła że powłoka „AM DREWNO  NATURALNE” nie wydziela toksycznych substancji nawet w bardzo  wysokich temperaturach, a co za tym idzie skraca wymagany czas do  przygotowania potraw. Utworzona z mikrocząsteczek powłoka „AM DREWNO NATURALNE” nakładana w specjalny sposób powłoki – rolowanej ( 5 warstw) sprawia że uzyskujemy  niezwykle trwała powłokę .

Podstawowe  zalety produkty:
– produkt wolny od PFOA, NIKLU oraz OŁOWIU, czyli bezpieczny dla Ciebie i Twoich bliskich.
– możliwość smażenia i pieczenia bez oleju sprawia że serwowane potrawy są zdrowsze dla Twojego organizmu.
 żywotność naczynia 300 razy dłuższa
– solidne grube dno, idealnie oddające ciepło na całej powierzchni naczynia
- oszczędność czasu oraz energii
– łatwa w czyszczeniu ( nadaje się do zmywarki)
– brytfanna w 99,5 % wykonana z aluminium

Brytfanna została wyprodukowana w Włoszech. Jesteśmy bezpośrednim importerem a w naszej ofercie znajduje się cała seria produktów ARBOREA (patelnie w różnych rozmiarach, garnki i rondle, brytfanny).weryfikator

Inne produkty z tej samej kategorii